Przekazy pieniężne

W Banku Spółdzielczym w Starym Sączu szybko i bezpiecznie wyślesz lub odbierzesz pieniądze za pośrednictwem MoneyGram – światowego lidera w zakresie usług międzynarodowych transferów pieniężnych dla osób fizycznych.

MoneyGram to:

  • szybkość – twoje pieniądze dotrą do celu zaledwie w 10 minut,
  • wygoda – dzięki sieci 207 000 agentów na całym świecie usługa przekazów pieniężnych za pośrednictwem MoneyGram jest zawsze w twoim zasięgu,
  • dostępność dla każdego – nie musisz posiadać konta bankowego, gotówkę obierzesz u agenta MoneyGram,
  • prostota – wystarczy, że odwiedzisz agenta MoneyGram i wypełnisz jeden prosty formularz,
  • personalizacja – możesz dodać uzupełniającą informację złożoną z 10 słów.

Wysyłanie jak i odbieranie przekazów pieniężnych za pośrednictwem MoneyGram realizowane jest w centrali Banku Spółdzielczego w Starym Sączu przy ul. Daszyńskiego 11, 33-340 Stary Sącz, w godzinach od 7:15 do 15:00.

Opłata za usługę uzależniona jest od kraju odbiorcy oraz od tego, która ze stron płaci opłatę. Waluta wypłaty ustalana jest przez nadawcę w momencie wysyłania kwoty. Poza opłatami przelewowymi od transakcji, zastosowany może być również kurs wymiany walut ustalony przez MoneyGram lub przedstawiciela. Wypłata w euro możliwa jest jedynie w określonych miejscach wypłat i zależy od dostępności waluty euro w danym czasie w danym miejscu.

Na stronie MoneyGram uzyskasz wszystkie niezbędne informacje, sprawdzisz prowizję oraz znajdziesz agenta, gdzie możesz wysłać bądź odebrać pieniądze – przejdź na stronę MoneyGram.